EUROVISIE SONGFESTIVAL 2018



#LandArtiest
Titel
Muziek/TekstRev.Ř
Nummers finale (12/05/2018)
1 OekraďneMélovin
Under The Ladder
Mélovin
Mike Ryals
383.63
2 SpanjeAmaia Romero & Alfred Garcia
Tu canción
Raul Gomez
Sylvia Ruth Santoro
403.12
3 SloveniëLea Sirk
Hvala, ne!
Tomy DeClerque
Lea Sirk
392.79
4 LitouwenIeva Zasimauskaitė
When We're Old
Vytautas Bikus
404.03
5 OostenrijkCesár Sampson
Nobody But You
Joacim Persson
Johan Alkenäs
Sebastian Arman
Borislav Milanov
Cesár Sampson
614.28
6 EstlandElina Nechayeva
La forza
Mihkel Mattisen
Timo Vendt
Ksenia Kuchukova
Elina Nechayeva
463.7
7 NoorwegenAlexander Rybak
That's How You Write A Song
Alexander Rybak
583.29
8 PortugalCláudia Pascoal
O jardim
Isaura
363.89
9 Verenigd KoninkrijkSuRie
Storm
Sean Hargreaves
Nicole Blair
Gil Lewis
453.47
10 ServiëSanja Ilić & Balkanika
Nova deca
Danica Krstajic
Aleksandar Sanja Ilić
Tatjana Karajanov Ilić
393.08
11 DuitslandMichael Schulte
You Let Me Walk Alone
Michael Schulte
Thomas Stengaard
Nisse Ingwersen
Katharina Müller
703.97
12 AlbaniëEugent Bushpepa
Mall
Eugent Bushpepa
413.63
13 FrankrijkMadame Monsieur
Mercy
Medeline
Jean-Karl Lucas
Émilie Sattonet
514.53
14 TsjechiëMikolas Josef
Lie To Me
Mikolas Josef
573.51
15 DenemarkenRasmussen
Higher Ground
Niclas Arn
Karl Eurén
493.98
16 AustraliëJessica Mauboy
We Got Love
Jessica Mauboy
Anthony Egizii
David Musumeci
523.77
17 FinlandSaara Aalto
Monsters
Joy Deb
Linnea Deb
Ki Fitzgerald
Saara Aalto
514.2
18 BulgarijeEquinox [BG]
Bones
Joacim Persson
Borislav Milanov
Dag Lundberg
Brandon Treyshun Campbell
373.92
19 MoldaviëDoReDos
My Lucky Day
John Ballard
Philip Kirkorov
463.57
20 ZwedenBenjamin Ingrosso
Dance You Off
Louis Schoorl
Mag
Benjamin Ingrosso
K Nita
563.3
21 HongarijeAWS
Viszlát nyár!
Dániel Kökényes
Bence Brucker
Áron Veress
Soma Schiszler
Örs Siklósi
432.93
22 IsraëlNetta
Toy
Doron Medalie
Stav Beger
883.02
23 NederlandWaylon
Outlaw In 'Em
Jim Beavers
Waylon [NL]
Ilya Toshinskiy
573.88
24 IerlandRyan O'Shaughnessy
Together
Laura Elizabeth Hughes
Ryan O'Shaughnessy
Mark Caplice
383.39
25 CyprusEleni Foureira
Fuego
Alex Papaconstantinou
Geraldo Sandell
Viktor Svensson
Anderz Wrethov
Didrick
673.97
26 ItaliëErmal Meta & Fabrizio Moro
Non mi avete fatto niente
Fabrizio Moro
Andrea Febo
Ermal Meta
443.86
Nummers 1ste halve finale (08/05/2018)
1 AzerbeidzjanAisel
X My Heart
Dimitris Kontopoulos
Sandra Bjurman
323.62
2 IjslandAri Ólafsson
Our Choice
Thorunn Clausen
333.21
3 AlbaniëEugent Bushpepa
Mall
Eugent Bushpepa
413.63
4 BelgiëSennek
A Matter Of Time
Alex Callier
Laura Groeseneken
Maxime Tribčche
433.91
5 TsjechiëMikolas Josef
Lie To Me
Mikolas Josef
573.51
6 LitouwenIeva Zasimauskaitė
When We're Old
Vytautas Bikus
404.03
7 IsraëlNetta
Toy
Doron Medalie
Stav Beger
883.02
8 Wit-RuslandAlekseev
Forever
Yevgeny Matyushenko
Kyrylo Pawlow
353.31
9 EstlandElina Nechayeva
La forza
Mihkel Mattisen
Timo Vendt
Ksenia Kuchukova
Elina Nechayeva
463.7
10 BulgarijeEquinox [BG]
Bones
Joacim Persson
Borislav Milanov
Dag Lundberg
Brandon Treyshun Campbell
373.92
11 MacedoniëEye Cue
Lost And Found
Darko Dimitrov
Bojan Trajkovski
313.84
12 KroatiëFranka
Crazy
Branimir Mihaljević
Franka Batelić
323.22
13 OostenrijkCesár Sampson
Nobody But You
Joacim Persson
Johan Alkenäs
Sebastian Arman
Borislav Milanov
Cesár Sampson
614.28
14 GriekenlandYianna Terzi
Oniro mou
Aris Kalimeris
Dimitris Stamatiou
Michalis Papathanasiou
Yianna Terzi
354.09
15 FinlandSaara Aalto
Monsters
Joy Deb
Linnea Deb
Ki Fitzgerald
Saara Aalto
514.2
16 ArmeniëSevak Khanagyan
Qami
Sevak Khanagyan
Anna Danielyan
Victoria Maloyan
293.52
17 ZwitserlandZiBBZ
Stones
Corinne Gfeller
Laurell Barker
Stefan Gfeller
403.58
18 IerlandRyan O'Shaughnessy
Together
Laura Elizabeth Hughes
Ryan O'Shaughnessy
Mark Caplice
383.39
19 CyprusEleni Foureira
Fuego
Alex Papaconstantinou
Geraldo Sandell
Viktor Svensson
Anderz Wrethov
Didrick
673.97
Nummers 2de halve finale (10/05/2018)
1 NoorwegenAlexander Rybak
That's How You Write A Song
Alexander Rybak
583.29
2 RoemeniëThe Humans [RO]
Goodbye
Alexandru Matei
Alin Neagoe
Cristina Caramarcu
313.55
3 ServiëSanja Ilić & Balkanika
Nova deca
Danica Krstajic
Aleksandar Sanja Ilić
Tatjana Karajanov Ilić
393.08
4 San MarinoJessika feat. Jenifer Brening
Who We Are
Christof Straub
Stefan Moessle
Zoë Straub
Mathias Strasser
Jenifer Brening
252.48
5 DenemarkenRasmussen
Higher Ground
Niclas Arn
Karl Eurén
493.98
6 RuslandJulia Samoylova
I Won't Break
Leonid Gutkin
Arie Burshtein
Netta Namrodi
323.06
7 MoldaviëDoReDos
My Lucky Day
John Ballard
Philip Kirkorov
463.57
8 NederlandWaylon
Outlaw In 'Em
Jim Beavers
Waylon [NL]
Ilya Toshinskiy
573.88
9 AustraliëJessica Mauboy
We Got Love
Jessica Mauboy
Anthony Egizii
David Musumeci
523.77
10 GeorgiëEthno Jazz Band Iriao
For You
Irina Sanikidze
Davit Malazonia
Mikheil Mdinaradze
313.13
11 PolenGromee feat. Lukas Meijer
Light Me Up
Christian Rabb
Mahan Moin
Andrzej Gromala
Lukas Meijer
283.21
12 MaltaChristabelle
Taboo
Thomas G:son
Johnny Sanchez
Muxu
Christabelle [MT]
333.3
13 HongarijeAWS
Viszlát nyár!
Dániel Kökényes
Bence Brucker
Áron Veress
Soma Schiszler
Örs Siklósi
432.93
14 LetlandLaura Rizzotto
Funny Girl
Laura Rizzotto
303.33
15 ZwedenBenjamin Ingrosso
Dance You Off
Louis Schoorl
Mag
Benjamin Ingrosso
K Nita
563.3
16 MontenegroVanja Radovanović
Inje
Vanja Radovanović
293.34
17 SloveniëLea Sirk
Hvala, ne!
Tomy DeClerque
Lea Sirk
392.79
18 OekraďneMélovin
Under The Ladder
Mélovin
Mike Ryals
383.63

Australië België Denemarken Duitsland Finland Frankrijk Italië Nederland Nieuw-Zeeland Noorwegen Oostenrijk Portugal Spanje Zweden Zwitserland
LOGIN
PASWOORD
Paswoord vergeten?