Forum

Forum - General [nl] - Album Top 100 deze week (Deel 2)

U2 #1 in de lijst....geen verrassing 😉
Het 2de #1 album van Broederliefde wederom van de toppositie gehouden door een act met 10+ #1 albums.
Vorige keer Kinderen Voor Kinderen(15x #1) nu U2 (12 x #1).

U2,met grote overmacht binnen op 1. Maar inderdaad geen verrassing.
U2 blijft nog op 1 deze week. De week daarna het nieuwe materiaal van Eminem denk ik
Teleurstellend dat U2 maar 1 week in de album en vinyllijst op # 1 gestaan heeft... Het album stond alleen in Nederland, Vlaanderen en Ierland op het hoogste treetje, verder nergens......
Niet op 1 morgen dan, SportyJohn?
Nee zoals het er nu naar uitziet op # 4 !
Wie op 1 dan?
Zelfs gezakt naar # 5.
Op 1 een, behalve waarschijnlijk bij tieners, onbekend iemand.
Wtf is 3robi???
Wilde westen heeft zijn positie weer goed ingekocht...
Laatst gewijzigd:
Pardon?

Dit nummer van 3robi uit juni van dit jaar werd 18 miljoen keer bekeken

https://www.youtube.com/watch?v=KSWRu9b_1-4

Verder al een jaar of drie bezig met "trap". Nu de populairste stroming op continentaal Europa
Sorry, mij niet bekend.
Mij ook niet bekend.

"Vroegah" stonden er meerdere genres in de (single) charts waardoor veel muziekliefhebbers het populairste van de meeste genres wel kende.

Tegenwoordig is er een overkill van 1 a 2 genres.
Gevolg is dat de mensen die deze genres niet erg interessant vinden bij hun eigen genre blijven en de (single) charts links laten liggen.

De overheersing van het genre nederrap (of hoe je ook mag noemen) op streaming gebied gaat nu blijkbaar al zover dat wij liefhebbers van andere genres zelfs de nummer 1 al niet meer kennen.

Sterker nog, ik neem niet eens de moeite om het te willen kennen al hebben ze 18 miljoen views behaald.

Morgen Eminem op # 1.... verwacht van wel !
Op 1 idd, maar HEF op 3 is een veel grotere verassing
Na 15 jaar het tweede nr 1 album voor Eminem.
Het eerste nr 1 album is van 2002.(The Eminem Show)
Grote daling vanaf 1 voor 3robi. Gelijk buiten de top 10.
Omdat er geen HipHop of een ander bijzonder album is uitgebracht deze week is de kans aanwezig dat Eminem op # 1 blijft staan.... of hebben de feestdagen Ed Sheeran of Marco Borsato een boost gegeven?
Ed Sheeran met zijn album na 7½ maand weer op # 1 in de albumlijst !
Ed Sheeran of toch weer Eminem deze week op #1?
Gezien het succes van 'Perfect' denk ik dat de kans groot is dat 'Divide' weer op de eerste plaats staat.

Ik vraag me trouwens vooral af hoe Taylor Swifts nieuwe album het de komende weken gaat doen. Het is het bestverkochte album van 2017 in 2 maanden (zelfs beter dan die van Ed), maar het staat nu al op de 28e plaats.. alhoewel, ze heeft haar album een maand na de release pas op Spotify gezet, de kans dat het album gaat stijgen zit er wel in.. maar zou dit album ook een kans op de nummer 1 kunnen maken? Het stond eerder een week op de eerste positie, maar toen zakte het gelijk weer weg..
Ed Sheeran blijft op # 1.
Lil Kleine heeft als eerste NL urban rapper de 100 weken grens bereikt in de albumlijst. Komende weken komen Lijpe en Broederliefde aan de beurt.
Laatst gewijzigd:
Was dat niet al eerder door Typhoon gedaan, SportyJohn?
Typhoon kwam tot 91 weken.
Veel The Cranberries materiaal in een van de Gfk lijsten deze week?
Ongetwijfeld.
Midpricelijst denk ik
Prachtige top 10 notering voor de Nederlandse progressieve rockband Kayak. Een band die al sinds 1972 actief is.
@SportyJohn

is er een lijstje met lengterecords voor albums?
De Tsjap. Een lijstje voor lengterecords van alle lijsten bij elkaar opgeteld?
Zo dan krijg je hele bijzondere resultaten. 400 plus weken voor albums van Nirvana en Pearl Jam enzo...

Voorbeeld. Nevermind van Nirvana zal dan nu 119+307 (426)weken genoteerd staan in een hitlijst. Da's ruim 9 jaar!

Albums die uiteindelijk iedereen in een platenkast heeft staan.
Laatst gewijzigd:
laat maar komen die lijst....
Zal jou flink tegenvallen, DeTsjap.
Heel weinig rap wat je tegenkomt en Nederrap al helemaal niet...
De lijst (Aantal weken)

#ArtiestTitelAlbumBC/MPTotaal
1Pearl JamTen / Ten [Legacy Edition]152373525
2Amy WinehouseBack To Black156346502
3Buena Vista Social ClubBuena Vista Social Club285174459
4Adele19104351455
5NirvanaNevermind / Nevermind - Deluxe Edition119307426
6Soundtrack / Eddie VedderInto The Wild43376419
7Bob Marley & The WailersLegend244165409
8Dire StraitsBrothers In Arms269101370
9Marco BorsatoOnderweg104265369
10De DijkHet beste van110256366
11Guns N' RosesGreatest Hits57304361
12Herman van VeenIn vogelvlucht - 20 jaar zijn mooiste liedjes61299360
13Guus MeeuwisHet beste van Guus Meeuwis82273355
14Fleetwood MacRumours / Rumours - 35th Anniversary Deluxe Edition Box100252352
15Michael JacksonThriller / Thriller (Special Edition) / Thriller 25135213348
16Mumford & SonsSigh No More91257348
17Coldplay Parachutes74269343
18Norah JonesCome Away With Me104235339
19Adele213308338
20Marco BorsatoAls geen ander171164335

Laatst gewijzigd:
Veel Nederlandstalig. Mooi toch, DeTsjap?

Bedankt,SportyJohn.
Ik had zelf ooit ook een aanzetje gemaakt maar kon hem niet meer vinden.
Laatst gewijzigd:
en de combilijst:

#ArtiestTitelCombi
1Adele21295
2André HazesAlle 40 goed217
3Adele19206
4Guus MeeuwisHet beste van Guus Meeuwis199
5Ed Sheeran+195
6Amy WinehouseBack To Black194
7Ed SheeranX187
 Mumford & SonsSigh No More187
9KensingtonRivals178
 BløfHier - Het beste van 20 jaar Bløf178
11Sam SmithIn The Lonely Hours169
12André HazesDe Hazes 100164
13RacoonThe Singles Collection152
14Caro EmeraldDeleted Scenes From The Cutting Room Floor150
15Dotan7 Layers149
16Soundtrack / Eddie VedderInto The Wild146
17SoundtrackFrozen140
18StromaeRacine carée138
19New WaveNew Wave130
20James BayChaos And The Calm128
21KensingtonVultures127
22Marco Borsato#1123
23Monique Smit2 kleine kleutertjes120
24RacoonLiverpool Rain118
 Typhoon [NL]Lobi da basi118
26Shawn MendesHandwritten117
27Justin BieberPurpose114
28Adele25113
29Kinderen Voor KinderenDe allergrootste hits van Kinderen Voor Kinderen - Waanzinnig gedroomd 2014+2016112
30ColdplayA Head Full Of Dreams111


Laatst gewijzigd:
3 keer Adele in de combilijst qua meeste aantal weken!
Eddie Vedder komt als overweldigende winnaar uit de bus, Met zijn band Pearl Jam totaal 525 weken, solo 419 weken. Totaal 944 weken !

Bijna 19 jaar lang heeft dus Eddie Vedder ergens in een lijstje gestaan
Ik zie dan ook weer erg uit naar het concert van Pearl Jam in juni.

Dank je SportyJohn!
Wie deze week met een album op 1?
Is het weer Camila Caballo of de Zweedse zusjes van First Aid Kid?
Laatst gewijzigd:


Een bericht toevoegen (*=Verplicht veld)
Naam*   
E-mail   
Een smilie toevoegen:
Tekst*   


AustraliŽ BelgiŽ Denemarken Duitsland Finland Frankrijk ItaliŽ Nederland Nieuw-Zeeland Noorwegen Oostenrijk Portugal Spanje Zweden Zwitserland
LOGIN
PASWOORD
Paswoord vergeten?