EUROVISIE SONGFESTIVAL 2018



#LandArtiest
Titel
Muziek/TekstRev.Ř
Nummers finale (12/05/2018)
1 OekraďneMélovin
Under The Ladder
Mélovin
Mike Ryals
363.64
2 SpanjeAmaia Romero & Alfred Garcia
Tu canción
Raul Gomez
Sylvia Ruth Santoro
383.11
3 SloveniëLea Sirk
Hvala, ne!
Tomy DeClerque
Lea Sirk
382.82
4 LitouwenIeva Zasimauskaitė
When We're Old
Vytautas Bikus
383.97
5 OostenrijkCesár Sampson
Nobody But You
Joacim Persson
Johan Alkenäs
Sebastian Arman
Borislav Milanov
Cesár Sampson
604.28
6 EstlandElina Nechayeva
La forza
Mihkel Mattisen
Timo Vendt
Ksenia Kuchukova
Elina Nechayeva
453.71
7 NoorwegenAlexander Rybak
That's How You Write A Song
Alexander Rybak
563.29
8 PortugalCláudia Pascoal
O jardim
Isaura
343.88
9 Verenigd KoninkrijkSuRie
Storm
Sean Hargreaves
Nicole Blair
Gil Lewis
433.49
10 ServiëSanja Ilić & Balkanika
Nova deca
Danica Krstajic
Aleksandar Sanja Ilić
Tatjana Karajanov Ilić
383.08
11 DuitslandMichael Schulte
You Let Me Walk Alone
Michael Schulte
Thomas Stengaard
Nisse Ingwersen
Katharina Müller
663.91
12 AlbaniëEugent Bushpepa
Mall
Eugent Bushpepa
403.65
13 FrankrijkMadame Monsieur
Mercy
Medeline
Jean-Karl Lucas
Émilie Sattonet
504.52
14 TsjechiëMikolas Josef
Lie To Me
Mikolas Josef
553.47
15 DenemarkenRasmussen
Higher Ground
Niclas Arn
Karl Eurén
473.96
16 AustraliëJessica Mauboy
We Got Love
Jessica Mauboy
Anthony Egizii
David Musumeci
513.76
17 FinlandSaara Aalto
Monsters
Joy Deb
Linnea Deb
Ki Fitzgerald
Saara Aalto
504.26
18 BulgarijeEquinox [BG]
Bones
Joacim Persson
Borislav Milanov
Dag Lundberg
Brandon Treyshun Campbell
363.86
19 MoldaviëDoReDos
My Lucky Day
John Ballard
Philip Kirkorov
463.57
20 ZwedenBenjamin Ingrosso
Dance You Off
Louis Schoorl
Mag
Benjamin Ingrosso
K Nita
543.31
21 HongarijeAWS
Viszlát nyár!
Dániel Kökényes
Bence Brucker
Áron Veress
Soma Schiszler
Örs Siklósi
432.93
22 IsraëlNetta
Toy
Doron Medalie
Stav Beger
843.06
23 NederlandWaylon
Outlaw In 'Em
Jim Beavers
Waylon [NL]
Ilya Toshinskiy
573.88
24 IerlandRyan O'Shaughnessy
Together
Laura Elizabeth Hughes
Ryan O'Shaughnessy
Mark Caplice
373.38
25 CyprusEleni Foureira
Fuego
Alex Papaconstantinou
Geraldo Sandell
Viktor Svensson
Anderz Wrethov
Didrick
653.94
26 ItaliëErmal Meta & Fabrizio Moro
Non mi avete fatto niente
Fabrizio Moro
Andrea Febo
Ermal Meta
443.86
Nummers 1ste halve finale (08/05/2018)
1 AzerbeidzjanAisel
X My Heart
Dimitris Kontopoulos
Sandra Bjurman
323.62
2 IjslandAri Ólafsson
Our Choice
Thorunn Clausen
333.21
3 AlbaniëEugent Bushpepa
Mall
Eugent Bushpepa
403.65
4 BelgiëSennek
A Matter Of Time
Alex Callier
Laura Groeseneken
Maxime Tribčche
413.9
5 TsjechiëMikolas Josef
Lie To Me
Mikolas Josef
553.47
6 LitouwenIeva Zasimauskaitė
When We're Old
Vytautas Bikus
383.97
7 IsraëlNetta
Toy
Doron Medalie
Stav Beger
843.06
8 Wit-RuslandAlekseev
Forever
Yevgeny Matyushenko
Kyrylo Pawlow
343.32
9 EstlandElina Nechayeva
La forza
Mihkel Mattisen
Timo Vendt
Ksenia Kuchukova
Elina Nechayeva
453.71
10 BulgarijeEquinox [BG]
Bones
Joacim Persson
Borislav Milanov
Dag Lundberg
Brandon Treyshun Campbell
363.86
11 MacedoniëEye Cue
Lost And Found
Darko Dimitrov
Bojan Trajkovski
303.87
12 KroatiëFranka
Crazy
Branimir Mihaljević
Franka Batelić
303.23
13 OostenrijkCesár Sampson
Nobody But You
Joacim Persson
Johan Alkenäs
Sebastian Arman
Borislav Milanov
Cesár Sampson
604.28
14 GriekenlandYianna Terzi
Oniro mou
Aris Kalimeris
Dimitris Stamatiou
Michalis Papathanasiou
Yianna Terzi
354.09
15 FinlandSaara Aalto
Monsters
Joy Deb
Linnea Deb
Ki Fitzgerald
Saara Aalto
504.26
16 ArmeniëSevak Khanagyan
Qami
Sevak Khanagyan
Anna Danielyan
Victoria Maloyan
293.52
17 ZwitserlandZiBBZ
Stones
Corinne Gfeller
Laurell Barker
Stefan Gfeller
403.58
18 IerlandRyan O'Shaughnessy
Together
Laura Elizabeth Hughes
Ryan O'Shaughnessy
Mark Caplice
373.38
19 CyprusEleni Foureira
Fuego
Alex Papaconstantinou
Geraldo Sandell
Viktor Svensson
Anderz Wrethov
Didrick
653.94
Nummers 2de halve finale (10/05/2018)
1 NoorwegenAlexander Rybak
That's How You Write A Song
Alexander Rybak
563.29
2 RoemeniëThe Humans [RO]
Goodbye
Alexandru Matei
Alin Neagoe
Cristina Caramarcu
303.53
3 ServiëSanja Ilić & Balkanika
Nova deca
Danica Krstajic
Aleksandar Sanja Ilić
Tatjana Karajanov Ilić
383.08
4 San MarinoJessika feat. Jenifer Brening
Who We Are
Christof Straub
Stefan Moessle
Zoë Straub
Mathias Strasser
Jenifer Brening
242.5
5 DenemarkenRasmussen
Higher Ground
Niclas Arn
Karl Eurén
473.96
6 RuslandJulia Samoylova
I Won't Break
Leonid Gutkin
Arie Burshtein
Netta Namrodi
313.06
7 MoldaviëDoReDos
My Lucky Day
John Ballard
Philip Kirkorov
463.57
8 NederlandWaylon
Outlaw In 'Em
Jim Beavers
Waylon [NL]
Ilya Toshinskiy
573.88
9 AustraliëJessica Mauboy
We Got Love
Jessica Mauboy
Anthony Egizii
David Musumeci
513.76
10 GeorgiëEthno Jazz Band Iriao
For You
Irina Sanikidze
Davit Malazonia
Mikheil Mdinaradze
313.13
11 PolenGromee feat. Lukas Meijer
Light Me Up
Christian Rabb
Mahan Moin
Andrzej Gromala
Lukas Meijer
283.21
12 MaltaChristabelle
Taboo
Thomas G:son
Johnny Sanchez
Muxu
Christabelle [MT]
323.28
13 HongarijeAWS
Viszlát nyár!
Dániel Kökényes
Bence Brucker
Áron Veress
Soma Schiszler
Örs Siklósi
432.93
14 LetlandLaura Rizzotto
Funny Girl
Laura Rizzotto
293.34
15 ZwedenBenjamin Ingrosso
Dance You Off
Louis Schoorl
Mag
Benjamin Ingrosso
K Nita
543.31
16 MontenegroVanja Radovanović
Inje
Vanja Radovanović
283.36
17 SloveniëLea Sirk
Hvala, ne!
Tomy DeClerque
Lea Sirk
382.82
18 OekraďneMélovin
Under The Ladder
Mélovin
Mike Ryals
363.64

Australië België Denemarken Duitsland Finland Frankrijk Italië Nederland Nieuw-Zeeland Noorwegen Oostenrijk Portugal Spanje Zweden Zwitserland
LOGIN
PASWOORD
Paswoord vergeten?